GAMATRONIC POWER PLUS CLASSIC

MODULÁRNÍ ZÁLOŽNÍ ZDROJ (UPS) s krokem 10 kVA

GAMATRONIC Power+ Premium 10 kVA až 100 kVA

Power Plus Classic 02             Power Plus modularita

     Power Plus Classic VIDEO

UPS Gamatronic POWER PLUS je modulární třífázový záložní zdroj s výkonem od 10 kVA do 100 kVA. Modularita zdroje má krok 10 kVA. Zdroj roste podle vaší spotřeby a tím se stává ideálním zařízením pro datová centra. Při potřebě více jak 100 kVA lze zdroje řadit paralelně až do 400 kVA

Power Plus Classic black

Zdroj je vyroben tak, aby pokrýval budoucí potřeby záložní energie jednoduchým přidáváním dalších modulů. Zvýšení výkonu je velmi jednoduché a provádí se doplněním systému o další modul. Tato vlastnost šetří vaší investici a zaručuje její rychlý návrat.

Výběrem správné velikosti záložního zdroje zajistíte a získáte nejvyšší účinnost systému a současně zrealizujete ekonomický nákup. Navrhovat celý systém s rezervou pro budoucí rozšíření není nutné, prostě a jednoduše, až budete potřebovat, doplníte další 10 kVA modul. Při vlastnictví více UPS můžete efektivně přesouvat moduly mezi zdroji podle potřeby. Šetříte na kompenzaci tepelných ztrát (klimatizaci) a výkonových ztrátách samotného zdroje (elektrická energie nutná pro jeho provozu). Zdroj má malou hmotnost a lze jej jednoduše rozebrat na menší díly. Tato vlastnost umožňuje instalace do malých a hůře přístupných prostorů. Namalou výhodu je malá hlučnost.

Power Plus Premium VIDEO

Power Plus je paralelně redundantní systém. Každý modul pracuje nezávisle na druhém a celý zdroj není funkčně závislý na řídící jednotce. Systém se skládá z jednoho až deseti 10 kVA modulů, dále ze systémové řídící jednotky, rozvodného panelu a elektronicko - mechanického přepínače (by-passu). Moduly lze vyměňovat za provozu.

TECHNICKÉ PARAMETRY UPS POWER PLUS CLASSIC

Power Plus parametry