SHIELD - 1F/1F - ON-LINE - 6 a 10 kVA

Kód produktu: CPSXX00MM

Modelová řada SHIELD

Výkon od 6 do 10 kVA

Výrobce: G-TEC Itálie
Záložní zdroj řady SHIELD disponuje výstupním účiníkem 1 a účinností až 98 %. Velmi dobrá jednofázová UPS s dvojitou konverzí pro IT aplikace. Navržena s využitím nejmodernější technologie a komponent, vše je uzavřeno ve velmi kompaktní věžové konstrukci.
ke_stazeni_01         zeptat_se_02               obrazek_03                obrazek_03

SHIELD představuje nejmodernější záložní zdroj v oblasti online jednofázových UPS.
V moderní a velmi malé skříni dokázala společnost G-TEC uzavřít maximální technický vývoj a vytvořit UPS s vynikajícím výkonem a velmi vysokou energetickou účinností. S dostupnými verzemi 6 kVA a 10 kVA je SHIELD ideálním řešením pro ochranu serverů a IT systémů, stejně tak vhodná pro zálohování bezpečnostní a telekomunikační techniky.
Vysoký výkon.
Od fáze návrhu se G-TEC postaral o každý jednotlivý detail řady SHIELD a vytvořil nepřerušitelný zdroj napájení, který je bezkonkurenční ve třídě jednofázových UPS. Systém je vybaven nejlepší dostupnou technologií, jako je usměrňovač IGBT a digitální řízení DSP a může dosáhnout výkonu až 10 kVA, s možností paralelního zapojení až 4 jednotek.
Účiník 1 a účinnost až 98 % jsou hmatatelným důkazem mimořádné práce našich techniků na této UPS, která také nabízí jednu z nejmenších a nejlehčích skříní dostupných na trhu. Kompletní správa baterií SHIELD je vybaven digitálně řízenou nabíječkou, která umožňuje bezkonkurenční úroveň flexibility pro správu baterií. Můžete změnit nabíjecí proud, stejně jako si můžete vybrat mezi dvěma úrovněmi nabíjecího napětí, Float a Boost, stejně, jako to obvykle umí UPS s vyšším výkonem. Tyto funkce, stejně jako programovatelný test vybíjení, umožňují optimalizovat nastavení a správu baterií a prodloužit jejich očekávanou životnost.
Vysoká flexibilita.
K dispozici je mnoho parametrů pro přizpůsobení UPS podle vašeho přání. Kromě některých běžných možností, jako je SNMP karta a kontaktní rozhraní, lze SHIELD provozovat s 16ti nebo 20ti interními bateriemi, podle specifických potřeb uživatele. Maximální flexibilita je také dána možností používat systém s výstupním napětím 110V. Pro každý model jsou k dispozici další bateriové skříně pro prodloužení záložního času, stejně jako verze supercharger (KS - posílený nabíječ).

Výkon 6 a 10 kVA
Účiník 1
Účinnost až 95 % v normálním režimu a až 98 % v režimu ECO
Digitálně řízená nabíječka baterií
Tropická úprava osazených PCB modulů
Programovatelný test baterií
Ovládání rychlosti ventilátoru
Paralelní provoz až 4 jednotek
Malá věžová konstrukce
LCD displej
K dispozici verze s výstupním napětím 110 V