DISCOVERY - 3F/3F - ON-LINE - 10, 20, 30 a 40 kVA

Kód produktu: DSY0xxTM

Modelová řada DISCOVERY

Výkon od 10 do 40 kVA

Výrobce: G-TEC Itálie
Dokonalé spojení mezi maximálním výkonem a minimálními rozměry. Moderní záložní zdroj DISCOVERY je samostatná třífázová UPS vyznačující se extrémně kompaktní a zároveň vysoce výkonnou konstrukcí. Systém malých rozměrů zajišťuje špičkový výkon ve srovnání se svou produktovou kategorií, jako je PF 1 a účinnost až 96,6 %.
ke_stazeni_01         zeptat_se_02               obrazek_03                obrazek_03

Minimální půdorys. Půdorysné rozměry záložního zdroje jsou menší než 0,33 m², neboli o 13,6 % menší než u předchozí generace. Technologie zdroje výrazné sniźuje dopady na životní prostředí, zabírá méně prostoru při skladování a šetří dopravní náklady.
Snížená hmotnost. Hmotnost UPS je velmi nízká, což přináší další výhody spojené s fázemi přepravy a množstvím likvidovaného materiálu.
Vysoká účinnost. Maximální účinnost DISCOVERY poskytuje vynikající výkon oproti jiným středně výkonným třífázovým zdrojům. Systém je schopen dosáhnout 96% celkové účinnosti již při 27% aplikované zátěži a vykazuje účinnost 96,6% v rozsahu mezi 50% a 70% zátěže.
Pokročilá správa bateriového systému. Správě baterií věnovala firma G-TEC velkou pozornost. UPS může ve standardní verzi obsahovat až 2 řetězce po 40 bateriích a může být vybavena posílenou nabíječkou, schopnou dodávat proud až 30 A. Uživatel si může vybrat a nastavit systém podle svých potřeb. Možnost instalace moderních lithium-iontových baterií a superkondenzátorů.

Výkon 10, 20, 30 nebo 40 kVA/40 kW
Účiník 1
Účinnost zdroje až 96,6 %
Objem menší než 0,34 m³
K dispozici v konfiguraci 3:3, 3:1 a 1:1
ECO mód
Tříúrovňový vysokofrekvenční invertor IGBT DSP s dvoujádrovým procesorem
Paralelní provoz až 8mi jednotek
Integrovaný modul se 4mi programovatelnými vstupy a 5ti programovatelnými výstupy
Funkce studeného startu
Ventilátory s regulací otáček
Programovatelné inteligentní zásuvky
5ti palcový barevný dotykový displej
UPS se dodává ve velikostech SLIM (DSS), EXTRA (DSX) a DISCOVERY