G-TEC MiniMUST 10 kVA až 40 kVA

MODULÁRNÍ ZÁLOŽNÍ ZDROJ (UPS) s krokem 10 kVA (10 kW)

Power 10 kVA až 40 kVA

Kompaktní a úhledný záložní zdroj pro náročné aplikace. Modulární záložní zdroj s výkonem od 10 kVA do 40 kVA instalovatelný do běžného 19" racku. Skvěle zapadne do řady podobných rozvaděčů v datovém centru. Ideální pro malá datová centra, kde pracuje v režimu N + 1. Může být zapojen jako jednofázový nebo třífázový (3/3, 3/1 a 1/1). Modularita zdroje má krok 10 kVA. Zdroj roste podle vaší spotřeby a tím se stává ideálním zařízením pro datová centra. Pro komunikaci a ovládání je vybaven barevnou 7" dotykovou zobrazovací jednotkou. Pokud vlastníte více UPS, můžete přenášet moduly a optimalizovat jejich využití.

  mm_08 Záložní zdroj je vyroben tak, aby pokrýval budoucí potřeby záložní energie jednoduchým přidáváním dalších modulů. Zvýšení výkonu je velmi jednoduché a provádí se doplněním systému o další modul. Tato vlastnost šetří vaší investici a zaručuje její rychlý návrat.

 mm_09

ke_stazeni_01

Výběrem správné velikosti záložního zdroje zajistíte a získáte nejvyšší účinnost systému a současně zrealizujete ekonomický nákup. Navrhovat celý systém s rezervou pro budoucí rozšíření není nutné, prostě a jednoduše, až budete potřebovat, doplníte další 10 kVA modul. Při vlastnictví více UPS můžete efektivně přesouvat moduly mezi zdroji podle potřeby. Šetříte na kompenzaci tepelných ztrát (klimatizaci) a výkonových ztrátách samotného zdroje (elektrická energie nutná pro jeho provozu). Zdroj má malou hmotnost a lze jej jednoduše rozebrat na menší díly. Tato vlastnost umožňuje instalace do malých a hůře přístupných prostorů. Namalou výhodu je malá hlučnost.

Jedná se o paralelně redundantní systém. Každý modul pracuje nezávisle na druhém a celý zdroj není funkčně závislý na řídící jednotce. Systém se skládá z jednoho ač čtyř 10 kVA modulů (jedno nebo třífázových), dále ze systémové řídící jednotky a rozvodného panelu s elektronickým a mechanickým přepínačem (by-pass). Moduly lze vyměňovat za provozu.

Příklad UPS 40 kVA (40kW) osazeno 30 kVA (30kW), možnost rozšíření o dalších 10 kVA (10kW). Ve spodní části rozvaděče jsou umístěny bateriové moduly.

Při montáži zdroje do 19" rozvaděče lze tento vybavit kompletními rozvody a jištěním (vstupní a výstupní jističe UPS). Rozvaděč možno doplnit i chlazením.

ups_gtec_mmust_04
  Technické parametry zdroje

 tabulka_mm_10_40_02