SATURN - 3F/3F 60, 80,100, 125, 160 a 200 kVA

Kód produktu STXXXT


Modelová řada SATURN

Výkon od 60 do 120 kVA

Výrobce: G-TEC Itálie

Dokonalé spojení mezi maximálním výkonem a minimálními rozměry. Záložní zdroj SATURN je samostatná třífázová UPS vyznačující se extrémně kompaktní a zároveň vysoce výkonnou konstrukcí. Systém malých rozměrů zajišťuje špičkový výkon, bazvadné ovládání, skvělou zobrazovací LCD jednotku a vysokou účinnost.

Minimální zpětný vliv na elektrickou síť.

Mezi výhody záložního zdroje SATURN patří jeho téměř nulový dopad na zdroj napájení. To je možné díky použití vysoce účinných technologických prvků, jako jsou mikroprocesory DSP a výkonové komponenty IGBT. Minimální vliv na napájecía síť je zaručen vstupním usměrňovačem s obvody PFC a možností nastavit funkce START DELAY nebo SOFT START usměrňovače.

    SATURN_01.

Vysoká účinnost.

Maximální účinnost UPS SATURN poskytuje vynikající výkon oproti jiným středně výkonným třífázovým UPS. Systém je schopen dosáhnout 96% celkové účinnosti. UPS je vybavena vysoce pokročilým komunikačním systémem a prostřednictvím multifunkčního displeje je schopna poskytovat velmi podrobné informace o opatřeních, stavu a alarmech, které jsou k dispozici v 8 různých jazycích. SATURN také podporuje všechny operační systémy a sítě, včetně monitorovacího a vypínacího softwaru a to i prostřednictvím desky SNMP.

Řada SATURN, dostupná do 200 kVA, je vyrobena s využitím nejmodernějších technologií, jako je usměrňovač IGBT s velmi nízkým zkreslením proudu do sítě, vysokofrekvenční tříúrovňový měnič a digitální řízení založené na mikroprocesoru DSP. Systém díky těmto komponentám nejnovější generace dosahuje vysokého výkonu a účinnosti, až 96 % v normálním režimu a umožňuje tak výrazné úspory provozních nákladů.

Ovládání UPS

Zdroj je vybaven 5ti palcovým displejem, který umožňuje rychle zobrazit a pochopit zdravotní stav UPS a provozní podmínky hlavních komponent, jako je usměrňovač, baterie, invertor a bypass. Pro pokročilé ovládání UPS je k dispozici také monitorovací software, kompatibilní se všemi hlavními operačními a síťovými systémy.

Inteligentní správa baterií

SATURN je vybaven pokročilým systémem monitorování baterií, který sleduje a optimalizuje jejich výkon a prodlužuje jejich životnost. Uživatel může naplánovat test baterie pro kontrolu jejího stavu a také může využít volitelnou kontrolu teploty a kontrolu vyvážení dobíjecího napětí, aby se zabránilo nadměrnému dobíjení a přehřívání baterií. Systém je rovněž vybaven ochranou proti pomalému vybíjení.

Základní technické parametry:

Výkon 60, 80, 100, 125, 160 a 200 kVA
Účiník 0,9 u modelů nad 160 kVA je účinník 1
Účinnost až 96 %
K dispozici v režimech 3F:3F
Tříúrovňový vysokofrekvenční IGBT invertor
Paralelní provoz až 6ti jednotek
Časově nastavitelný bateriový test
Vestavěná funkce studeného startu
Ventilátory s regulací otáček
Celkem 3 sloty pro připojení příslušenství (Ethernet, AS400)
5ti palcový LCD displey

ke_stazeni_01           zeptat_se_02