NOVA - 3F/3F - ON-LINE - 10 až 40 kVA

Kód produktu: CPSXX00LL

Modelová řada NOVA

Výkon od 10 do 40 kVA

Výrobce: G-TEC Itálie
Velmi dobrá třífázová UPS s dvojitou konverzí pro IT aplikace. Navržena s využitím nejmodernější technologie a komponent, vše je uzavřeno ve velmi kompaktní věžové konstrukci. Záložní zdroj NOVA je navržena tak, aby instalace byla co nejjednodušší. U obou dodávaných velikostí je skříň kompaktní a její celkové rozměry jsou menší než u běžných třífázových UPS s interními bateriemi. Oživení systému se provádí prostřednictvím 5" dotykového LCD displeje, bez použití jakýchkoli dalších pomůcek. V moderní a velmi malé skříni dokázala společnost G-TEC využít maximální technický vývoj a vytvořit UPS s vynikajícím výkonem a velmi vysokou energetickou účinností. Více informací v přiloženém letáku výrobce.
ke_stazeni_01                zeptat_se_02                obrazek_03                obrazek_03

BATERIE
Technici GTEC věnovali velkou pozornost návrhu prostoru pro baterie. Řada NOVA ve skutečnosti nabízí výrazně větší záložní čas než typická třífázová samostatná UPS s malým nebo středním výkonem. Umožňuje instalovat až 3 interní bateriové řetězce ve verzi 10/15/20 kVA a až 4 interní bateriové řetězce u modelu 30/40 kVA. UPS lze také rozšířit pomocí externích bateriových skříní. Přihrádka na baterie se dá vyměnit za chodu UPS (hot-swap)a je přístupná z přední strany UPS. Díky konektorům Anderson jsou operace výměny baterie ještě rychlejší a lze je bezpečně provádět, i když je UPS v provozu, aniž by bylo nutné přepínat do režimu by-pass.
BEZPEČNOST
Maximální bezpečnost Uvnitř inovativní skříně NOVA je speciální kovová stěna, která odděluje elektronickou část od bateriové části a zajišťuje tak maximální izolaci prvků a následně větší bezpečnost celého systému. UPS je také vybavena dodatečnými ochranami zabudovanými do bateriových boxů. Tyto speciální boxy jsou navrženy tak, aby chránily stroj a izolovaly bateriové sestavy aby se zabránilo riziku náhodného kontaktu nebo úniku kyseliny. Přihrádka na baterie je také vybavena ochrannou pojistkou a k dispozici je funkce kontroly obrácené polarity.
OVLÁDÁNÍ
Ovládání NOVA obsahuje profesionální nastavovací software, který lze nalézt v nejpokročilejších modulárních UPS GTEC. Tento software nabízí širokou škálu analytických a nastavovacích funkcí (od nejběžnějšího protokolu alarmů až po dvou úrovňové testy baterií), z nichž většina je také přístupná přímo přes intuitivní barevný dotykový displej.

Výkon 10, 15, 20, 30 a 40 kVA
Vstupní účiník 1
Účinnost až 96 % v normálním režimu
Digitálně řízená nabíječka baterií
Tropická úprava osazených PCB modulů
Programovatelný test baterií
Ovládání rychlosti ventilátoru
Paralelní provoz až 4 jednotek
Malá věžová konstrukce
LCD displej 5"