MODULÁRNÍ - ON-LINE - 10 kVA až 20 kVA

MODULÁRNÍ ZÁLOŽNÍ ZDROJ (UPS) s krokem 10 kVA

Power 10 kVA až 20 kVA

Nejflexibilnější a nejspolehlivější volba pro datová centra. UPS navržená pro napájení kritických zařízení, která vyžadují vysokou spolehlivost. Špičkový výkon, uživatelská přívětivost a snadná instalace.

Perfektní řešení pro náročné aplikace. Modulární záložní zdroj s výkonem od 10 kVA do 20 kVA instalovatelný do běžného 19" racku. Ideální pro malá datová centra, kde pracuje v režimu N + 1. Může být zapojen jako jednofázový nebo třífázový (3/3, 3/1 a 1/1). Modularita zdroje má krok 10 kVA. Zdroj roste podle vaší spotřeby a tím se stává ideálním zařízením pro malá datová centra.          

 mm_07Na obrázku je zdroj 10 kVA (10kW): řídící modul + modul 10 kVA + dva bateriové moduly v 19" rozvaděči. UPS lze rozšířit o další 10 kVA (10kW) modul, který může pracovat jako redundantní nebo na zvýšení výkonu

  ups_gtec_mmust_05

K dispozici ve 3 verzích:

Rack 20kVA s 1 - 2 moduly po 10kVA
Rack 40kVA se 1 - 4 moduly po 10kVA
Rack 60-90kVA s 1 - 6 moduly 10kVA nebo 15kVA (jen 3/3)

ke_stazeni_01

Může být instalován jako samostatný nebo jako stojan 19“ rozvaděče. Úplná kontrola parametrů a modulů systému díky výkonnému ovládání DSP. Parametry jsou snadno dostupné a systém lze nastavit přímo z plně barevného dotykového 7” displeje. Vhodné pro všechny typy napájecích zdrojů, protože se dodává v nastavení 3/3, 3/1 nebo 1/1 od 10 kVA až do 40 kVA.

Zdroj je vyroben tak, aby pokrýval budoucí potřeby záložní energie jednoduchým přidáváním dalších modulů. Zvýšení výkonu je velmi jednoduché a provádí se doplněním systému o další modul. Tato vlastnost šetří vaší investici a zaručuje její rychlý návrat.

Výběrem správné velikosti záložního zdroje zajistíte a získáte nejvyšší účinnost systému a současně zrealizujete ekonomický nákup. Navrhovat celý systém s rezervou pro budoucí rozšíření není nutné, prostě a jednoduše, až budete potřebovat, doplníte další 10 kVA modul. Při vlastnictví více UPS můžete efektivně přesouvat moduly mezi zdroji podle potřeby. Šetříte na kompenzaci tepelných ztrát (klimatizaci) a výkonových ztrátách samotného zdroje (elektrická energie nutná pro jeho provozu). Zdroj má malou hmotnost a lze jej jednoduše rozebrat na menší díly. Tato vlastnost umožňuje instalace do malých a hůře přístupných prostorů. Namalou výhodu je malá hlučnost.

Jedná se o paralelně redundantní systém. Každý modul pracuje nezávisle na druhém a celý zdroj není funkčně závislý na řídící jednotce. Systém se skládá z jednoho nebo dvou 10 kVA modulů (jedno nebo třífázových), dále ze systémové řídící jednotky, rozvodného panelu a elektronického přepínače (by-passu). Moduly lze vyměňovat za provozu.

mm_10_rack

tabulka_mm_10_40_02