POWER 10 kVA až 20 kVA

MODULÁRNÍ ZÁLOŽNÍ ZDROJ (UPS) s krokem 10 kVA

Power 10 kVA až 20 kVA

Perfektní řešení pro náročné aplikace. Modulární záložní zdroj s výkonem od 10 kVA do 20 kVA instalovatelný do běžného 19" racku. Ideální pro malá datová centra, kde pracuje v režimu N + 1. Může být zapojen jako jednofázový nebo třífázový (3/3, 3/1 a 1/1). Modularita zdroje má krok 10 kVA. Zdroj roste podle vaší spotřeby a tím se stává ideálním zařízením pro malá datová centra.          

 mm_07 Zdroj 10 kVA (10kW) + bateriové moduly v 19" rozvaděči, UPS lze rozšířit o další 10 kVA (10kW) modul, který může pracovat jako redundantní nebo na zvýšení výkonu

 ups_gtec_mmust_08

Zdroj je vyroben tak, aby pokrýval budoucí potřeby záložní energie jednoduchým přidáváním dalších modulů. Zvýšení výkonu je velmi jednoduché a provádí se doplněním systému o další modul. Tato vlastnost šetří vaší investici a zaručuje její rychlý návrat.

Výběrem správné velikosti záložního zdroje zajistíte a získáte nejvyšší účinnost systému a současně zrealizujete ekonomický nákup. Navrhovat celý systém s rezervou pro budoucí rozšíření není nutné, prostě a jednoduše, až budete potřebovat, doplníte další 10 kVA modul. Při vlastnictví více UPS můžete efektivně přesouvat moduly mezi zdroji podle potřeby. Šetříte na kompenzaci tepelných ztrát (klimatizaci) a výkonových ztrátách samotného zdroje (elektrická energie nutná pro jeho provozu). Zdroj má malou hmotnost a lze jej jednoduše rozebrat na menší díly. Tato vlastnost umožňuje instalace do malých a hůře přístupných prostorů. Namalou výhodu je malá hlučnost.

Jedná se o paralelně redundantní systém. Každý modul pracuje nezávisle na druhém a celý zdroj není funkčně závislý na řídící jednotce. Systém se skládá z jednoho nebo dvou 10 kVA modulů (jedno nebo třífázových), dále ze systémové řídící jednotky, rozvodného panelu a elektronického přepínače (by-passu). Moduly lze vyměňovat za provozu.

tabulka_mm_10_40_02