GAMATRONIC POWER PLUS PREMIUM 60

MODULÁRNÍ ZÁLOŽNÍ ZDROJ (UPS) s krokem 15 kVA

GAMATRONIC Power+ Premium 60 o výkonu 15 kVA až 60 kVA

UPS Gamatronic POWER PLUS Premium 60 je paralelně redundantní modulární třífázový záložní zdroj s výkonem od 15 kVA do 60 kVA. Modularita zdroje má krok 15 kVA. Zdroj roste podle vaší spotřeby a tím se stává ideálním zařízením pro datová centra.

Power Plus Premium 02

Zdroj je vyroben tak, aby pokrýval budoucí potřeby záložní energie jednoduchým přidáváním dalších modulů. Zvýšení výkonu je velmi jednoduché a provádí se doplněním systému o další modul. Tato vlastnost šetří vaší investici a zaručuje její rychlý návrat.

Výběrem správné velikosti záložního zdroje zajistíte a získáte nejvyšší účinnost systému a současně zrealizujete ekonomický nákup. Navrhovat celý systém s rezervou pro budoucí rozšíření není nutné, prostě a jednoduše, až budete potřebovat, doplníte další 15 kVA modul. Při vlastnictví více UPS můžete efektivně přesouvat moduly mezi zdroji podle potřeby. Šetříte na kompenzaci tepelných ztrát (klimatizaci) a výkonových ztrátách samotného zdroje (elektrická energie nutná pro jeho provozu). Zdroj má malou hmotnost a lze jej jednoduše rozebrat na menší díly. Tato vlastnost umožňuje instalace do malých a hůře přístupných prostorů. Namalou výhodu je malá hlučnost.

Display Premium

Zdroj je vybaven barevnou dotykovou zobrazovací jednotkou s jednoduchým ovládáním. Power Plus je paralelně redundantní systém. Každý modul pracuje nezávisle na druhém a celý zdroj není funkčně závislý na řídící jednotce. Systém se skládá z jednoho až čtyř 15 kVA modulů, dále ze systémové řídící jednotky a elektronicko - mechanického přepínače (by-passu). Moduly lze vyměňovat za provozu.

TECHNICKÉ PARAMETRY UPS POWER PLUS PREMIUM 60 

Power Plus Premium parametry 

Technické parametry se mohou změnit bez předchozího upozornění

Power Plus Premium 04

Power Plus Premium 60 v 19" racku