POWER 15 kVA až 60 kVA

MODULÁRNÍ ZÁLOŽNÍ ZDROJ (UPS) s krokem 15 kVA

Power 16 kVA až 60 kVA

Perfektní řešení pro náročné aplikace. Modulární záložní zdroj s výkonem od 15 kVA do 60 kVA instalovatelný do 19" racku. Ideální pro malá datová centra, kde pracuje v režimu N + 1. Může být zapojen jako jednofázový nebo třífázový (3/3, 3/1 a 1/1). Modularita zdroje má krok 15 kVA. Zdroj roste podle vaší spotřeby a tím se stává ideálním zařízením pro malá datová centra.  

  ups_gtec_mmust_01

Zdroj je vyroben tak, aby pokrýval budoucí potřeby záložní energie jednoduchým přidáváním dalších modulů. Zvýšení výkonu je velmi jednoduché a provádí se doplněním systému o další modul. Tato vlastnost šetří vaší investici a zaručuje její rychlý návrat.

Výběrem správné velikosti záložního zdroje zajistíte a získáte nejvyšší účinnost systému a současně zrealizujete ekonomický nákup. Navrhovat celý systém s rezervou pro budoucí rozšíření není nutné, prostě a jednoduše, až budete potřebovat, doplníte další 15 kVA modul. Při vlastnictví více UPS můžete efektivně přesouvat moduly mezi zdroji podle potřeby. Šetříte na kompenzaci tepelných ztrát (klimatizaci) a výkonových ztrátách samotného zdroje (elektrická energie nutná pro jeho provozu). Zdroj má malou hmotnost a lze jej jednoduše rozebrat na menší díly. Tato vlastnost umožňuje instalace do malých a hůře přístupných prostorů. Namalou výhodu je malá hlučnost.

Jedná se o paralelně redundantní systém. Každý modul pracuje nezávisle na druhém a celý zdroj není funkčně závislý na řídící jednotce. Systém se skládá z jednoho až čtyř 15 kVA modulů (jedno nebo třífázových), dále ze systémové řídící jednotky, rozvodného panelu a elektronického přepínače (by-passu). Moduly lze vyměňovat za provozu.