G-TEC MUST400 20 kVA až 200 kVA

MODULÁRNÍ ZÁLOŽNÍ ZDROJ (UPS) s krokem 20 kVA

Power 20 kVA až 400 kVA

Perfektní řešení pro náročné aplikace. Modulární záložní zdroj s výkonem od 20 kVA do 400 kVA. Ideální pro malá datová centra, kde pracuje v režimu N + 1. Modularita zdroje má krok 20 kVA. Zdroj roste podle vaší spotřeby a tím se stává ideálním zařízením pro malá datová centra.  

  ups_gtec_mmust_01 ups_gtec_mmust_07

Zdroj je vyroben tak, aby pokrýval budoucí potřeby záložní energie jednoduchým přidáváním dalších modulů. Zvýšení výkonu je velmi jednoduché a provádí se doplněním systému o další modul. Tato vlastnost šetří vaší investici a zaručuje její rychlý návrat.

Výběrem správné velikosti záložního zdroje zajistíte a získáte nejvyšší účinnost systému a současně zrealizujete ekonomický nákup. Navrhovat celý systém s rezervou pro budoucí rozšíření není nutné, prostě a jednoduše, až budete potřebovat, doplníte další 20 kVA modul. Při vlastnictví více UPS můžete efektivně přesouvat moduly mezi zdroji podle potřeby. Šetříte na kompenzaci tepelných ztrát (klimatizaci) a výkonových ztrátách samotného zdroje (elektrická energie nutná pro jeho provozu). Zdroj má malou hmotnost a lze jej jednoduše rozebrat na menší díly. Tato vlastnost umožňuje instalace do malých a hůře přístupných prostorů. Namalou výhodu je malá hlučnost.

Jedná se o paralelně redundantní systém. Každý modul pracuje nezávisle na druhém a celý zdroj není funkčně závislý na řídící jednotce. Moduly lze vyměňovat za provozu.