10.01.2023

DataVac ED-500PV - Přenosný ruční elektrický kompresor s regulací otáček, který usnadní vaší práci při čištění IT nebo jiné techniky

Zbavujeme počítač, záložní zdroj nebo elektroniku prachu a špíny profesionálním způsobem. DataVac lze zakoupit v našem e-shopu. 

Foukač s velmi vysokým výkonem. Nahradí klasický kompresor nebo lahvičky se stlačeným vzduchem. Ideální pro čištění klávesnic, PC, všech druhů tiskáren, záložních zdrojů, elektronických a ostatních zařízení od prachu a nečistot.

Vysoký výkon, jednoduchá obsluha, dlouhý přívodní kabel. Zařízení ocení každý servisní technik. Již není třeba přenášet rozměrný a těžký kompresor nebo neustále kupovat lahvičky se stlačeným vzduchem. Jednorázová investice přinese výrazné úspory a ještě okouzlíte profesionálním zařízením. DataVac je skladný, výkonný, snadno se přenáší a vejde se do servisního kufříku. Součástí sady je několik různých nástavců.

Výkonná turbína a silný elektromotor proudem stlačeného vzduchu spolehlivě vyfoukně v libovolném úhlu všechen prach, nečistoty a usazeniny. Dokonale vyčistí i těžko dostupná místa v elektronických zařízeních. Pořízením výkonného foukače DataVac ED-500PV ukončíte nákupy stlačeného vzduchu v plechovkách.


Výhody proti klasickému pístovému kompresoru:
- nízká hmotnost
- regulace otáček turbíny
- snadno přenosný (1,4 kg)
- skladný
- fouká čistý, filtrovaný vzduch (bez oleje nebo vysrážené vlhkosti)
- teplota foukaného média (vzduch se prací motoru ohřeje, není studený)
- konstantní tlak (není závislý na naplnění kompresní nádoby)
- výměnné nástavce podle způsobu použití

Výhody proti lahvičkám se stlačeným vzduchem:

- úspora investic - jednorázový nákup
- foukaný vzduchu není mrazivý, má pokojovou (motorovou) teplotu
- neprodukuje odpad (nádoby od stalečeného vzduchu je třeba likvidovat)
- je ekologický
- vzduch je zbaven tlačných plynů
- neomezená zásoba vzduchu

KOUPIT

DataVac je chráněná značka Metropolitan Vacuum Cleaner Company, Inc. USA