POWER PLUS CLASSIC 10 kVA až 30 kVA

MODULÁRNÍ ZÁLOŽNÍ ZDROJ (UPS) s krokem 10 kVA

GAMATRONIC Power+ Classic 10 kVA až 30 kVA

Power Plus 30 kVA mala


Power+ Classic je modulární záložní zdroj s výkonem od 10 kVA do 30 kVA. Pracuje jako jednofázový nebo třífázový. Modularita zdroje má krok 10 kVA. Zdroj roste podle vaší spotřeby a tím se stává ideálním zařízením pro malá datová centra.

Zdroj je vyroben tak, aby pokrýval budoucí potřeby záložní energie jednoduchým přidáváním dalších modulů. Zvýšení výkonu je velmi jednoduché a provádí se doplněním systému o další modul. Tato vlastnost šetří vaší investici a zaručuje její rychlý návrat.

Výběrem správné velikosti záložního zdroje zajistíte a získáte nejvyšší účinnost systému a současně zrealizujete ekonomický nákup. Navrhovat celý systém s rezervou pro budoucí rozšíření není nutné, prostě a jednoduše, až budete potřebovat, doplníte další 10 kVA modul. Při vlastnictví více UPS můžete efektivně přesouvat moduly mezi zdroji podle potřeby. Šetříte na kompenzaci tepelných ztrát (klimatizaci) a výkonových ztrátách samotného zdroje (elektrická energie nutná pro jeho provozu). Zdroj má malou hmotnost a lze jej jednoduše rozebrat na menší díly. Tato vlastnost umožňuje instalace do malých a hůře přístupných prostorů. Namalou výhodu je malá hlučnost.

Power+ Classic je paralelně redundantní systém. Každý modul pracuje nezávisle na druhém a celý zdroj není funkčně závislý na řídící jednotce. Systém se skládá z jednoho až tří 10 kVA modulů (jedno nebo třífázových), dále ze systémové řídící jednotky, rozvodného panelu a elektronicko - mechanického přepínače (by-passu). Moduly lze vyměňovat za provozu.

Řídící modul je standardně vybaven webovým serverem pro sledování UPS přes rozhraní Ethernet.

UPS_02

TECHNICKÉ PARAMETRY UPS POWER PLUS CLASSIC

Power Plus Classic tabulka 30

Technické parametru se mohou změnit bez předchozího upozornění