POWER 10 kVA až 20 kVA

MODULÁRNÍ ZÁLOŽNÍ ZDROJ (UPS) s krokem 10 kVA

Power 10 kVA až 20 kVA

Perfektní řešení pro náročné aplikace. Modulární záložní zdroj s výkonem od 10 kVA do 20 kVA instalovatelný do běžného 19" racku. Ideální pro malá datová centra, kde pracuje v režimu N + 1. Může být zapojen jako jednofázový nebo třífázový (3/3, 3/1 a 1/1). Modularita zdroje má krok 10 kVA. Zdroj roste podle vaší spotřeby a tím se stává ideálním zařízením pro malá datová centra.          

 mm_07

Zdroj 10 kVA (10kW) + bateriové moduly v 19" rozvaděči, UPS lze rozšířit o další 10 kVA (10kW) modul, který může pracovat jako redundantní nebo na zvýšení výkonu

Zdroj je vyroben tak, aby pokrýval budoucí potřeby záložní energie jednoduchým přidáváním dalších modulů. Zvýšení výkonu je velmi jednoduché a provádí se doplněním systému o další modul. Tato vlastnost šetří vaší investici a zaručuje její rychlý návrat.

Výběrem správné velikosti záložního zdroje zajistíte a získáte nejvyšší účinnost systému a současně zrealizujete ekonomický nákup. Navrhovat celý systém s rezervou pro budoucí rozšíření není nutné, prostě a jednoduše, až budete potřebovat, doplníte další 10 kVA modul. Při vlastnictví více UPS můžete efektivně přesouvat moduly mezi zdroji podle potřeby. Šetříte na kompenzaci tepelných ztrát (klimatizaci) a výkonových ztrátách samotného zdroje (elektrická energie nutná pro jeho provozu). Zdroj má malou hmotnost a lze jej jednoduše rozebrat na menší díly. Tato vlastnost umožňuje instalace do malých a hůře přístupných prostorů. Namalou výhodu je malá hlučnost.

Jedná se o paralelně redundantní systém. Každý modul pracuje nezávisle na druhém a celý zdroj není funkčně závislý na řídící jednotce. Systém se skládá z jednoho nebo dvou 10 kVA modulů (jedno nebo třífázových), dále ze systémové řídící jednotky, rozvodného panelu a elektronického přepínače (by-passu). Moduly lze vyměňovat za provozu.

tabulka_mm_10_40_02